Penzion Na Netřebě

Penzion Na Netřebě se nachází na klidném a přitom snadno dostupném místě v Mikulovicích, 3 km od Pardubic, ve Východních Čechách. Penzion byl zprovozněn roku 2013 a nabízí ubytování v osmi moderně vybavených dvoulůžkových pokojích. Snídaně se podává v restauraci u penzionu, která je denně otevřena a nabízí jídla moderní české kuchyně. Restaurace Na Netřebě je vyhlášena svou kvalitou v celých Východních Čechách. 

Moderní ubytování

Všechny pokoje v penzionu Na Netřebě jsou klimatizované a odhlučněné. Každý pokoj je vybaven satelitním LCD televizorem, minibarem a vlastní moderní koupelnou. Hostům je také k dispozici bezplatné připojení k Wi-Fi a bezpečné parkování v uzavřeném areálu penzionu. Pokoje a okolí penzionu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii

Penzion u Pardubic

Penzion se nachází v Mikulovicích cca 3 km od města Pardubic. Penzion Na Netřebě je ideálním ubytováním v okolí Pardubic nebo při cestách ve Východních Čechách, podívejte se na mapu.

Ceny ubytování

     1 noc - 1.11. - 30.4.  1 noc - 1.5. - 30.10.     
1 osoba   1 050,- Kč 1 150,- Kč  
2 osoby   1 500,- Kč 1 700,- Kč  

 

Uvedené ceny jsou včetně snídaně, ubytovacího poplatku a DPH.

 

Rezervujte si pokoj

Váš pobyt v penzionu Na Netřebě můžete rezervovat na našich telefonních číslech nebo přes email, kde také rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy ohledně ubytování.